شیرینگ پک

آشنایی با انواع دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه شیرینگ خانگی برای بسته بندی زعفران ، آجیل ، حبوبات ، ادویه ، گوشت ، نان ، سبزی و … در منزل مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید دستگاه بسته بندی خانگی

برای خرید این دستگاه باید به موارد مهمی توجه داشته باشید تا بتوانید دستگاه مناسب خود را انتخاب کنید. حجم تولید کالای موردنظر ، نوع کالا ، کیفیت بسته بندی ، توازن تولید دستگاه و قیمت دستگاه از جمله مواردی هستند که باید هنگام خرید دستگاه لحاظ شوند. دستگاه های زیادی برای این منظور وجود دارند. اما هر دستگاهی نمی تواند برای بسته بندی کالای موردنظر شما مناسب باشد. بنابراین انتخاب دستگاه را با درنظر گرفتن فاکتورهای زیادی انجام دهید.

انواع مختلف دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه هایی که برای بسته بندی کالاها در خانه مناسب می باشند ، موارد زیر می باشند.

ویژگی های دستگاه شیرینگ پک خانگی یا کابینتی

 

دستگاه بسته بندی خانگی

 

این دستگاه به صورت نیمه اتوماتیک است و برای بسته بندی کالاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد این دستگاه کوچک است و فضای زیادی را اشغال نمی کند. قیمت شیرینگ پک مناسب است و برای کسب و کارهای خانگی که سرمایه اندکی دارند ، مناسب می باشد. مزیتی که این دستگاه ها دارد ، این است که برای بسته بندی کالاها محدودیت ندارد و اکثر کالاها را می توان با این دستگاه ها بسته بندی نمود.

دستگاه وکیوم خانگی

وکیوم خانگی ، یک دستگاه بسته بندی خانگی است که بسته بندی کالاها را با کیفیت خوبی انجام می دهد. گوشت ، مرغ ، سبزیجات و … را می توان با وکیوم خانگی بسته بندی کرد. این دستگاه قبل از بستن درب نایلون همه ی هوای موجود در پک را به بیرون انتقال می دهد و درون پک بسته بندی هیچگونه هوایی باقی نمی ماند. این عملکرد در افزایش ماندگاری محصولات تأثیر دارد.

دستگاه دوخت گونی دستی

این دستگاه برای دوختن انواع گونی ها کاربرد دارد. کیسه های پارچه ای و نخی مانند کیسه های برنج را می توان با این دستگاه ها به آسانی و بدون مهارت خاصی دوخت زد. این دستگاه می تواند حداقل 700 کیسه را در یک شیفت کاری دوخت بزند.

دستگاه سیل رومیزی

این دستگاه برای بسته بندی سالادها ، دسرها ، فینگرفود ها و … کاربرد دارد.عملکرد دستگاه به گونه ای می باشد که نایلونی را به عنوان درب بر روی ظرف موردنظر کشیده و از محتویات داخل آن محافظت می کند. این دستگاه برای پرس کردن درب انواع ظروف یکبار مصرف به کار می رود. در کسب و کارهای خانگی از این دستگاه زیاد استفاده می کنند.

سلفون کش خانگی یکی از انواع دستگاه بسته بندی خانگی

 

دستگاه بسته بندی خانگی

 

در کسب و کارهای خانگی از این دستگاه برای بسته بندی انواع موادغذایی مانند کیک وشیرینی ، سبزیجات و … استفاده می کنند. امکان بسته بندی هر محصولی ، با کیفیت بالا توسط دستگاه سلفون کش خانگی وجود دارد. سلفون کش های خانگی اتوماتیک نیستند و به دخالت کاربر نیاز دارند. برش سلفون به کمک حرارت از طریق تیغه های تیز ، با ظرافت بالایی انجام می شود.

ویژگی های دستگاه دوخت پلاستیکی

این دستگاه شیرینگ برای بستن بخش بالایی نایلون به کار می رود. با اعمال فشار و حرارت ، لبه های فوقانی نایلون بسته شده و کالای موردنظر بسته بندی می شود. نوع رومیزی این دستگاه ، به صورت دستی و قابل حمل می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیکی پدالی را می توان به عنوان دستگاه بسته بندی خانگی ، مورد استفاده قرار داد. اگر قصد انجام یک بسته بندی کامل و حرفه ای تری را دارید ، دستگاه دوخت پلاستیکی ریلی را انتخاب کنید. برای بسته بندی خشکبار و آجیل از دستگاه دوخت پلاستیکی ریلی استفاده می کنند.

اهمیت بسته بندی در کسب و کارهای خانگی

بعضی از کسب و کارهای خانگی تولیداتی انجام نمی دهند و فقط به کمک دستگاه های بسته بندی ، محصولاتی را در اندازه های مختلفی بسته بندی می کنند و به بازار ارائه می کنند.

نحوه بسته بندی محصولات از اهمیت بسزایی برخوردار است. بسته بندی مناسب و با کیفیت ، نشانگر احترام به مصرف کننده می باشد. در صورتی که کیفیت محصولات بالا باشد ولی بسته بندی مناسبی نداشته باشد ، با شکست در فروش مواجه می شود. تمامی مصرف کنندگان به بسته بندی محصولات اهمیت می دهند و سعی در انتخاب محصولی با کیفیت و با بسته بندی مناسب دارند.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *