شیرینگ پک

کاربرد شیرینگ پک در خط تولید

کاربرد شیرینگ پک در خط تولید کارخانه ها و کارگاه ها و… سبب افزایش راندمان و بهره وری و سرعت تولید انواع کالاها می شود.

نحوه کارکرد دستگاه شیرینگ پک

مکانیزم عملکرد این دستگاه در مدل های مختلف آن مشابه می باشد و تنها در فرآیند پیاده سازی با یکدیگر متفاوت می باشند. مکانیزم دستگاه به گونه ای می باشد که نایلون مخصوص شیرینگ در پیرامون محصول موردنظر ، توسط حرارت به صورت کاملاً جذب پیچیده می شود. سپس یک فن خنک کننده ، آن را خنک و فرآیند جذب را تکمیل می کند و بسته بندی به اتمام می رسد.

بررسی کاربرد شیرینگ پک در خط تولید

دستگاه شیرینگ پک امکان تنظیم زمان دوخت و حرکت نوار نقاله را دارا می باشد. شرینک پک ، کاربردهای بسیار زیادی در حوزه های گوناگون دارد. بیشترین کاربرد این دستگاه در کارخانه ها و کارگاه ها می باشد. در تمامی کارخانه هایی که به بسته بندی محصولات دارویی ، آرایشی ، پلاستیکی ، مواد غذایی و … اقدام می نمایند به دستگاه های شیرینگ پک نیاز می باشد. در واقع می توان گفت دستگاه شیرینگ پک از ملزومات و تجهیزات ضروری بسیاری از کسب و کارها می باشد.

این دستگاه قابلیت بسته بندی حدود 300 بسته در ساعت را دارا می باشد. البته این میزان با توجه به عوامل زیادی مانند سرعت اپراتور ، اندازه محصول و نوع دستگاه و …متغیر می باشد. در واقع امکان بسته بندی تعداد بالاتری با توجه به شرایط موجود ، وجود دارد.

دستگاه شیرینگ پک یکی از جدیدترین دستگاه های بسته بندی مدرن می باشد که کاربرد بسیار زیادی در صنایع دارد. کاربرد شیرینگ پک در خط تولید کارخانه ها به منظور بسته بندی یا وکیوم محصولات می باشد. در خط تولید تمامی کارخانه های لبنیات ، لوازم تحریر ، مواد غذایی ، مواد پلاستیکی ، شیر آلات و … این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

شیرینگ پک تونلی در کارخانه ها

این نوع شیرینگ پک برای کارخانه ها ، صنایع و کارگاه های بزرگ به کار برده می شود. شیرینگ پک تونلی برای تیراژهای بالا مناسب می باشد. بنابراین با توجه به قیمت شیرینگ پک تونلی و کارایی آن ، بهتر است این نوع دستگاه را برای کسب و کارهای بزرگ انتخاب نمایید.

شیرینگ پک تونلی با ابعاد بزرگتر و توان بسته بندی تعداد بالاتر ، در انتهای خط تولید صنایع و کارخانجات برای بسته بندی و وکیوم نهایی محصولات نصب و مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین با توجه به کاربرد شیرینگ پک در خط تولید صنایع و کارخانه ها ، نوع تونلی دستگاه را بدین منظور ( استفاده در کارخانه ها و صنایع ) انتخاب می کنیم.

 

شیرینگ پک در خط تولید

مزایای استفاده از شیرینگ پک در خط تولید

این دستگاه ها به گونه ای طراحی و تولید شده اند که در انواع خط تولید کارخانه ها قابل استفاده می باشند.

بسته بندی و وکیوم محصولات در کارخانه ها توسط این دستگاه ها ، سبب می شود که حمل و نقل محصولات راحت تر انجام شود.

کاربرد شیرینگ پک در خط تولید کارخانه ها ، سبب شده است که بسیاری از مشکلات و دردسرهای جابه جایی این محصولات رفع شود. برای مثال بسته بندی و وکیوم محصولات با این دستگاه موجب جلوگیری از وارد شدن آسیب به محصولات می شود که کاهش خسارت ها برای صاحبان خط تولید را در پی دارد. البته برخی از آسیب ها طوری می باشند که این بسته بندی ها در برابر آنها مقاومتی ندارند.

کیفیت بسته بندی با این دستگاه ها به قدری بالا می باشد که از نفوذ کوچکترین آلودگی ، گرد و غبار و رطوبت به داخل بسته بندی جلوگیری می کند.

دستگاه شیرینگ پک مورد استفاده در کارخانه ها

پس از آشنایی با کاربرد شیرینگ پک در خط تولید ، حال با نوع دستگاه های مورد استفاده در آنجا آشنا می شویم. دستگاه های شیرینگ پک در دو نوع تونلی و کابینتی موجود می باشند.

 

شیرینگ پک در خط تولید

شیرینگ پک کابینتی در کارخانه ها

این نوع شیرینگ پک ، کوچک و قابل حمل می باشد. شیرینگ پک کابینتی مشابه میزهایی هستند که بخشی برای قرار دادن محصولات در آن ، درنظر گرفته شده است. این نوع دستگاه به علت کوچکی برای کارخانه های بزرگ مناسب نمی باشد و برای کارگاه های کوچک ، قنادی ها ، فروشگاه ها ، لوازم التحریری و انتشارات و … مناسب است.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *