شیرینگ پک

چگونه اتوماتیک کردن خط بسته‌بندی هزینه های شما را کاهش می دهد ؟

اتوماتیک کردن خط بسته‌بندی

اتوماتیک کردن خط بسته‌بندی به دلایل زیادی سبب صرفه جویی در هزینه ها می شود. این مسئله برای تولیدکنندگان اهمیت زیادی دارد.

برای بسته بندی اتوماتیک کالاها ، دستگاه های مختلفی وجود دارند. دستگاه های شیرینگ پک اتوماتیک ، نمونه ای از این دستگاه ها می باشند. شما می توانید با درنظر گرفتن قیمت شیرینگ پک اتوماتیک ، دستگاه مناسب خط تولید خود را خریداری کنید.

مزایای اتوماتیک کردن خط بسته‌بندی

تعداد فاکتورهای فروش خود را به دلیل افزایش سرعت بسته بندی ، بالا می برید.

در زمان خود صرفه جویی نموده و نیازی به اضافه کاری نیروهای خود ندارید.

میزان تولیدات خود را افزایش دهید و با تمرکز بیشتر روی خط تولید ، کیفیت تولیدات را بهبود ببخشید.

نیاز به نیروهای کاری بی شمار برای خط بسته بندی ندارید.

بسته بندی اتوماتیک محصولات

بسته بندی اتوماتیک ، کسب و کار شما را به سوی مسیرهای بزرگ تر و پیشرفته تری سوق می دهد. شما با اتوماتیک کردن خط بسته‌بندی می توانید با مشتریان جدیدی عقد قرارداد کنید. این مسئله امکان تولید انبوه کالاها را در بازه ی زمانی کوتاهی فراهم می کند.

برای اینکه یک تولید کننده حرفه ای باشید ، نیازمند شیوه بسته بندی مدرن و پیشرفته ای می باشید. بسته بندی اتوماتیک تنها در زمان و هزینه های شما صرفه جویی نمی کند ، بلکه سبب می شود که یک بسته بندی حرفه ای و بدون نقصی داشته باشید.

به حداقل رساندن خطای انسانی

نیروی انسانی در برخی موارد هنگام کار خطاهایی انجام می دهد. به خصوص زمانی که حجم کار زیاد باشد ، احتمال بروز خطای انسانی زیاد است. این خطاها گاهی سبب معیوب شدن کالاها می شوند و خساراتی را به دنبال دارند.

اتوماتیک کردن خط بسته‌بندی سبب کاهش خطای انسانی می شود. زیرا درصد بالایی از حجم کار توسط دستگاه انجام می شود. اگر دستگاه تمام اتومات باشد ، کل فرآیند بسته بندی توسط دستگاه انجام می شود و به دخالت انسانی نیاز نمی باشد.

کاهش هزینه های استخدامی

یکی از مواردی که سبب صرفه جویی در هزینه ها می شود ، استفاده از نیروهای انسانی کمتر می باشد. حقوق ماهیانه ، بیمه ، مزایا و دیگر هزینه هایی که برای نیروهای انسانی موردنیاز است ، بخش زیادی از هزینه های یک کارخانه را به خود اختصاص می دهد. در صورتی که از دستگاه های بسته بندی اتوماتیک استفاده شود ، نیاز به نیروی انسانی کاهش پیدا می کند. بنابراین هزینه های مربوط به استخدام نیروهای انسانی حذف می شود.

همچنین زمانی که نیروی کار به هر علتی نمی تواند در محل کار حاضر شود ، فرآیند بسته بندی دچار وقفه نخواهد شد. زیرا دستگاه بسته بندی اتوماتیک به نیروی کار زیادی نیاز ندارند.

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک برای اتوماتیک کردن خط بسته‌بندی

این دستگاه برای بسته بندی کالاهای گوناگون به کار می رود. دستگاه شیرینگ تمام اتومات در دو نوع گازسوز و دوگانه سوز موجود می باشد. این دستگاه ها سرعت بالایی در بسته بندی کالاها دارند.

عملکرد این دستگاه به گونه ای است که نوار نقاله ، کالای موردنظر را به بخش جلوی تیغه انتقال می دهد. سپس کالاها به داخل پرده شیرینگ فرستاده می شوند. در آن بخش ، تیغه دوخت و برش به صورت خودکار رول نایلون را باز نموده و بر اساس اندازه ی مشخص شده برش می زند و دوخت آن را انجام می دهد.

پس از دوختن ، کالاها از کوره به بیرون منتقل می شوند و زیر فن خنک کننده قرار می گیرند. در نهایت کالاها از طریق نوار نقاله روی پالت قرار می گیرند.

انواع دستگاه های شیرینگ پک اتوماتیک برای خط بسته‌بندی

انواع دستگاه های شیرینگ اتوماتیکی که برای اتوماتیک کردن خط بسته‌بندی مورد استفاده قرار می گیرند ، شامل موارد زیر است.

 

 اتوماتیک کردن خط بسته بندی

شیرینگ پک تونلی برای خط بسته‌بندی

این دستگاه ها برای بسته بندی محصولات کشاورزی ، غذایی ، لوازم بهداشتی ، لوازم خانگی ، اسباب بازی ها و … مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه با استفاده از حرارت ، نایلون را به صورت فیکس دور کالای موردنظر می پیجد.

شیرینگ پک حرارتی برای خط بسته‌بندی

این دستگاه ، مجهز به یک تونل حرارتی می باشد. کالای موردنظر پس از قرارگیری روی نوار نقاله با نایلون شیرینگ پوشیده شده و به درون تونل حرارتی فرستاده می شود. در تونل ، حرارت لازم به آن داده می شود تا نایلون روی کالا فیکس شود. سپس فرآیند دوخت انجام می شود و خنک سازی نایلون صورت می گیرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *