شیرینگ پک

همه چیز در مورد دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

شیرینگ پک اتوماتیک با توجه به مدل ، ظرفیت ، سرعت و جنس آن متغیر است. در این مطلب شما را با انواع دستگاه های شیرینگ پک که در سایت ایرانو صنعت به فروش می رسد آشنا می کنیم و باهم قیمت آن‌ها را بررسی می کنیم.

انواع  دستگاه های شیرینگ پک

ایرانو ارائه دهنده انواع مختلفی از دستگاه های شیرینگ پک در سایزها و کاربری های متفاوت است. مهم ترین محصولات سایت ما عبارتند از دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک ، شیرینگ پک تونلی ، شیرینگ پک کابینتی ، شیرینگ پک دستی ، شیرینگ پک نیمه اتو مات و غیره .. که هرکدام به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم می شوند. در ادامه قیمت شیرینگ پک ها و ویژگی های آن‌ها را بررسی می کنیم.

 انواع دستگاه های شیرینگ پک اتوماتیک

شیرینگ پک اتوماتیک به انواع شیرینگ های تک فاز(گازی ) ، اتوماتیک دوگانه‌سوز

(گازی و المنت) و شیرنگ اتوماتیک سه فاز (المنتی)  تقسیم می شود.

شیرینگ پک اتوماتیک تک فاز

این دستگاه با مصرف برق تک فاز 220 ولت و با توان مصرفی 4کیلو وات با جک اتوماتیک پیش برنده طراحی شده است . دستگاه اتوماتیک تک فاز در ابعاد75سانتی متر عرض 60سانتی متر طول و 120سانتی متر ارتفاع طراحی شده است با این دستگاه می توان تا 300بسته را در ساعت بسته بندی کرد. همچنین این دستگاه دارای فن خنک کننده محصول2400دور برنده دمنده  است و قابلیت دسترسی آسان به بخش گرمایشی را دارا می باشد. تیغه به کار رفته در آن قابلیت دوخت آلیاژ آلومینیوم با روکش تفلون را دارد و کنترل دمای دوخت تیغه به صورت PIمی باشد. از دیگر ویژگی های این دستگاه دارا بودن اینورتر جهت تنظیم سرعت نقاله برای رسیدن به بالاترین کیفیت با کم ترین انرژی است. همچنین شیرینگ اتوماتیک تک فاز داری سیستم گاز کاملاً هوشمند می باشد. شما می توانید این دستگاه را به صورت آنلاین در سایت ایرانو صنعت به قیمت 42 میلیون تومان با ضمانت  خریداری کنید.

شیرینگ پک دوگانه سوز اتوماتیک

این دستگاه با دو نوع سوخت برق و گاز کارمی کند. و داری فن خنک کننده محصول ،تابلوی برق استاندارد و جک پنوماتیک پارس برای طراحی آن استفاده شده است. ابعادی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است 120سانتی متر عرض 400سانتی متر طول و 250سانتی متر ارتفاع می باشد. ابعاد کوره دستگاه را هم به سفارش مشتری طراحی می کنند. برای تأمین حرارت دستگاه می توان از برق و گاز استفاده کرد. قیمت این دستگاه نسبت به نوع تک فاز آن کمی بیشتر است. شما می توانید این دستگاه در سایت با قیمت 43میلیون و 500هزار تومان به فروش می رسد.

شیرینگ اتوماتیک سه فاز(المنتی)

دستگاه شیرینگ سه فاز با سرعت بسته بندی 500بسته در ساعت یک انتخاب عالی برای کارخانه های صنعتی بزرگ است. این دستگاه در ابعاد 5/4متر طول و عرض 120سانتی متر و ارتفاع 250سانتی متر طراحی و ساخته می شود . ابعاد کوره این دستگاه ها با توجه به سفارش مشتری طراحی می شود.این دستگاه کاملاً اتوماتیک بوده و داری فن خنک کننده محصول می باشد.  از قابلیت های این دستگاه می توان به تیغه دوخت بسیار قوی که برای دوخت آلیاژ آلومینیوم به کار می رود اشاره کرد . همچنین داشتن ترموسات میکرو و جک پیش برنده از آپشن های این شیرینگ پک تمام‌اتومات است. قیمت شیرینگ پک تمام اتو مات هم اکنون در ایران صنعت 95 میلیون تومان با ضمانت و ارسال کالا می باشد.

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک (المنتی)

دستگاه شیرینگ اتومات سه فاز تمام آنچه  را که شما از یک دستگاه بسته بندی می خواهید را دارد. شیرینگ پک سه فاز تمام اتوماتیک داری جک پیش برنده ، نوار ردیف کن ، دارای شش سنسور نوری و مگنت برای کنترل خطی جک ها ، تابلوی  برق هیوندایی ، مجهز به تیغه دوخت سه لبه با رنگ تفلون ، داری شیرینگ پلی‌اتیلن برای بسته بندی و داری PLC جهت کنترلرمی باشد. شما می توانید این دستگاه را با هر ابعادی  که برای بسته بندی نیاز دارید سفارش دهید. کوره این دستگاه در ابعاد 75سانتی متر عرض 60سانتی متر طول و ارتفاع 160سانتی متر طراحی شده است. قیمت دستگاه تمام اتوماتیک در ایرانو صنعت 83 میلیون تومان می باشد. شما می توانید از هر جای ایران که هستید این دستگاه را به صورت آنلاین سفارش دهید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *