شیرینگ پک

معرفی اجمالی دستگاه شرینگ کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی

دستگاه شیرینگ کابینی یکی از انواع دستگاه های شیرینگ است که می تواند برای بسته بندی محصولات مختلف با روش شیرینگ پک مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه به صورت کابینی طراحی شده و نیاز به اپراتور برای بسته بندی وسایل مختلف دارد. با توجه به اینکه این دستگاه می تواند برای بسته بندی وسایل مختلف استفاده شود، کاربردهای بسیار زیادی را از آن خود کرده است. با ما همراه باشید تا بیشتر با دستگاه شیرینگ پک کابینی و خصوصیات آن آشنا شوید.

دستگاه شیرینگ کابینی چیست؟

دستگاه شیرینگ کابینی یکی از انواع دستگاه شیرینگ موجود در بازار است که به صورت کابینی و محفظه دار طراحی شده است. این دستگاه دارای یک کابین مشخص برای قرار دادن محصولات مختلف می باشد. اپراتور باید برای بسته بندی محصولات مختلف با کمک دستگاه شیرینگ پک حضور داشته باشد. چون همه محصولات باید درون دستگاه قرار داده شوند تا بتوان آن ها را شیرینگ کرد.

دستگاه شیرینگ پک کابینی برخلاف دستگاه های شیرینگ موجود در بازار دارای سیستم اتوماتیک برای بسته بندی نیستند. به همین خاطر، سرعت کار کردن با این دستگاه ها کمی پایین است. با این حال این دستگاه ها را می توان برای کارگاه ها یا کارخانه های صنعتی کوچک که نیاز به بسته بندی وسایل محدود دارند، مورد استفاده قرار داد.

شیرینگ کابینی

شیرینگ کابینی

انواع دستگاه شیرینگ پک کابینی موجود در بازار

به طور کلی، دستگاه های شیرینگ کابینی موجود در بازار به دو دسته دستگاه شیرینگ پک رومیزی و ایستاده کابینی تقسیم بندی می شوند. هر یک از انواع این دو دستگاه کاربردهای خاص خودشان را دارند. اما همانطور که از نام دستگاه شیرینگ رومیزی مشخص است، این دستگاه بیشتر برای مکان هایی که فضای زیادی برای قرار دادن دستگاه شیرینگ ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه شرینگ پک کابینی ایستاده نمونه ای بزرگ تر از دستگاه های شیرینگ پک رومیزی است که روی زمین قرار می گیرد. پایه های این دستگاه به شما این امکان را می دهد تا در صورت نیاز آن را به هر جایی منتقل کنید. برخی از دستگاه های شیرینگ پک کابینی مدل ایستاده دارای پایه های چرخ دار هستند تا بتوان با سهولت بیشتری آن ها را جابجا کرد.

 

دستگاه شیرینگ کابینی

نحوه کار با دستگاه های شیرینگ پک کابینی

برای کار با دستگاه شرینگ پک کابینی لازم است که ابتدا محصول مورد نظر در داخل کابین یا همان محفظه ای که در دستگاه قرار داده شده است، قرار گیرد. البته قبل از انجام این کار لازم است که نایلون شیرینگ در مکان مورد نظر نصب شده باشد. سپس، اپراتور با بستن درب کابین می تواند مراحل بسته بندی محصول مورد نظر را با کمک نایلون های شیرینگ انجام دهد. چرا که حرارت تولید شده در هنگام بستن کابین در دستگاه های شیرینگ، موجب جمع شدن نایلون می گردد.

جمع بندی

با توجه به اینکه بسیاری از افراد متقاضی خرید دستگاه شیرینگ ، در مورد این دستگاه اطلاعات کافی ندارند؛ در این مقاله سعی کردیم در مورد این دستگاه صحبت کنیم. طبق توضیحات داده شده می توان متوجه شد که قیمت دستگاه شیرینگ کابینی پایین تر از قیمت دستگاه های شیرینگ اتوماتیک و نیمه اتوماتیک است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *