شیرینگ پک

مزایای بسته بندی شیرینگ پک

بسته بندی شیرینگ پک

شیرینگ پک از فرآیندهای مهم در کارخانه ها و شرکت های تولیدی است که برای بسته بندی کالاها و ارسال آنها به بازار مصرف، به کار می رود.

 

برای اطلاع از قیمت و خرید دستگاه میوه خشک کن  و همچنین اطلاع قیمت شیرینگ پک لطفا کلیک کنید.

 

مزایا بسته بندی شیرینگ پک عبارت است از :

 • شیرینگ پک مانع ورود ذرات گرد و غبار به درون کارتن ها و جعبه های کالاها می گردد، همچنین باعث می شود که آلودگی روی برچسب یا لیبل محصول را نگرفته و قابل مشاهده باشد.
 • ارزش افزوده محصولات صادراتی را تا 90 درصد افزایش می دهد.
 • در بسته بندی با نایلون های شیرینگ به خاطر شفاف بودن نایلون ها، کالاهای بسته بندی شده به خوبی قابل تشخیص است که از نظر مشاهده محصول توسط مصرف کننده یک مزیت عمده محسوب می گردد.
 • شیرینگ پک از ورود رطوبت و نم به داخل کالاها یا درون کارتن محصولات جلوگیری نموده و باعث می شود که فرم ظاهری محصول حفظ شود.
 • در هنگام بسته بندی محصول، روی نایلون شیرینگ امکان چاپ انواع آگهی یا متن های مد نظر کارخانه وجود دارد. همچنین با چاپ تصاویر رنگی امکان زیباسازی بسته ها وجود دارد.
 • شیرینگ پک به بسته های حاوی محصولات استحکام می دهد، بنابراین در زمان جابجا کردن و حمل و نقل کارتن ها، خدشه ای به کالا وارد نشده و تا هنگام مصرف و استفاده محصول به همان صورت اولیه پایدار می ماند .
 • یکی از با اهمیت ترین مزایای شیرینگ پک کالاها، هزینه کمتر آن در قیاس با کارتن های مقوایی می باشد . در بسته بندی محصولاتی مانند قوطی های فلزی کمپوت، رب گوجه فرنگی یا رنگ های مخصوص نقاشی ساختمان و یا حتی بطری های نوشابه و آب معدنی، بسته بندی توسط کارتون مقوایی هزینه ها بالاتر می رود. این هزینه ها شامل مواد اولیه و همچنین استفاده از نیروی انسانی بیشتر می باشد.

 

 

"مزایای

شیرینگ پک محصولات مصرفی چه مزایایی دارد؟

در شرینک پک  کالا، مواردی چون کاربرد محصول، چگونگی حمل و نقل و جابجایی آن و همچنین قیمت محصول باید در نظر گرفته شود. از شرینک پک در بسته بندی انواع محصولات تولیدی از قبیل وسایل پزشکی، مواد شیمیایی، مواد دارویی، مواد غذایی، خوار و بار، و تولیدات فله ای استفاده می شود. از دیگر مزایا بسته بندی شیرینگ پک در بسته بندی این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • برای شیرینگ انواع مواد غذایی نوع بسته بندی متفاوت و کاربردی می توان در نظر گرفت. به طور مثال شیرینگ مایعات از قبیل بطری های آب در خط تولید آب معدنی و نوشابه با شیرینگ مواد غذایی خشک از جمله بیسکوییت و کلوچه متفاوت است.
 • برخی از محصولات از قبیل بطری های انواع نوشیدنی را می توان در تعداد 6 تایی یا 12 تایی به راحتی کنار هم قرار داده و به بازار فروش ارسال کرد.
 • روکش محصولات بهداشتی یا غذایی با نایلون شرینک، باعث حفاظت آنها در مقابل آب باران و پاشیدن گل و لای در زمان حمل و نقل، و همچنین امکان نگهداری آنها در انبارهای فضای باز می شود.
 • شیرینگ محصولات بهداشتی و غذایی نه تنها باعث محافظت آنها می شود، بلکه از لحاظ تبلیغاتی نیز کاربرد دارد. بسیاری از شرکت های تولید کننده برای زیبا سازی بطری های خود دورتادور محصول یا قسمتی از آن را با نایلون های نقش دار شیرینگ روکش می کنند.

 

"<yoastmark

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *