شیرینگ پک

غلاف لیبل شیرینگ

غلاف لیبل شیرینگ

غلاف لیبل شیرینگ و یا غلاف حرارتی به چهار منظور شامل پلمپ کردن درب بطری ، پوشیدن تمام بدنه بطری ، بسته بندی کردن چندتایی کالا ، شیرینگ وسط بطری به کار می رود.

با انتخاب یک دستگاه مناسب بسته بندی مانند شیرینگ پک ، کیفیت بسته بندی کالاهای خود را افزایش دهید. قیمت شیرینگ پک با توجه به کیفیت عملکرد آن ، بسیار مناسب است.

آشنایی با غلاف لیبل شیرینگ

این غلاف علاوه بر بسته بندی کالا ، نقش هایی درباره مشخصات کالا روی بسته بندی حک می کند. فرآیند چاپ بر روی لیبل شیرینگ با استفاده از تکنولوژی چاپ فللکسو و یا چاپ دیجیتال صورت می گیرد. رول های مربوط به این کار ، با هر طرح و نقشی مطابق با سلیقه سفارش دهندگان طراحی می شوند.

نحوه کارکرد آنها بدین صورت است که بخشی از لیبل شیرینگ برش می خورد و با توجه به خواست کاربر ، دور محصول یا دور درب محصول یا دور بخشی از محصول به شکل یک غلاف درزدار قرار می گیرد.

 

غلاف لیبل شیرینگ

شکل های مختلف استفاده از غلاف لیبل شیرینگ

همانگونه که اشاره شد این غلاف به چهار صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

درب بطری ها یا درب ظروف

به منظور پلمپ کردن درب ظروف مختلف از این نوع شیوه غلاف استفاده می شود. غلاف دور تا دور درب کالا قرار می گیرد و وارد تونل حرارتی می گردد. در تونل حرارتی به کمک حرارت دهی ، پلمپ می شود. برش غلاف به گونه ای است که کمی پایین تر از درب بطری یا ظروف قرار می گیرد. این نوع بسته بندی علاوه بر زیبایی ، محافظت خوبی از محصول به عمل آورده و مانع از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل محصول می شود.  درب شربت ، عرقیجات ، دلستر ، لوازم آرایشی بهداشتی و … با این روش پلمپ می گردند.

تمام بدنه

در روش غلاف لیبل شیرینگ تمام بدنه ، کل بطری یا ظرف به همراه درب به طور کامل پوشش داده می شود. برخی از ظروف شیشه ای و بطری ها با این شیوه غلاف گذاری می گردند. در این روش ، غلاف به صورت کامل دور کالا قرار می گیرد و پس از وارد شدن کالا داخل تونل ، حرارت دهی انجام شده و کل بطری غلاف می شود. نتیجه کار ، یک بسته بندی شیک و با کلاس می شود. برخی از نوشابه ها ، آبمیوه ها و … با این روش غلاف می شوند.

وسط 

رایج ترین نوع غلاف ،نایلون شیرینگ وسط است. این روش غلاف ، برای حک کردن مشخصات محصول و آرم برند محصول و سایر اطلاعات لازم ، مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع غلاف ، برای زیبایی محصول و درج اطلاعات است و برای محافظت از محصول کارایی ندارد.

 

غلاف لیبل شیرینگ

بسته بندی چندتایی

این روش ، یکی دیگر از روش های غلاف کردن محصولات می باشد. در این روش کالاها به صورت چندتایی در کنار یکدیگر قرار گرفته و بسته بندی می شوند و معمولاً اطلاعاتی روی آن درج نمی شود.

مراحل غلاف لیبل شیرینگ

فرآیند برش زدن و قرار دادن غلاف ها به دو شیوه خودکار و دستی انجام می شود. در مرحله بعد ، کالا از طریق نوار نقاله یا کانوایر به داخل تونل حرارتی فرستاده می شود. با حرارت دهی ، لایه غلاف جمع شده و مانند یک پوشش کامل ، کالا را در بر می گیرد. روش های شیرینگ در دستگاه لیبل شیرینگ شامل استفاده از هوای داغ ، اشعه مادون قرمز و تونل های بخار می باشد. میزان حرارت دهی با توجه به جنس فیلم و نوع کالا متفاوت می باشد.

مزایای استفاده از غلاف لیبل شیرینگ

این پوشش محافظت بسیار بالایی از کالا ایجاد می کند. محافظت از ورود گرد وغبار و آلودگی ، محافظت از باز شدن درب بطری در حین جابه جایی ، محافظت در برابر نور خورشید از جمله این محافظت ها می باشد.

پلمپ شدن درب ظروف و بطری با این روش ، خیال مشتریان را از دست خورده نبودن بطری ها وظروف موادغذایی در مغازه ها و فروشگاه ها راحت می کند.

چاپی با کیفیت بالا روی بسته بندی محصولات ، سبب با کلاس تر شدن و شیک تر شدن محصولات می گردد و در جذب مشتری اثرگذار می باشد.

قیمت غلاف لیبل شیرینگ

با توجه به کارایی های زیادی که رول های غلاف دارند ، قیمت مناسبی دارند. طراحی این رول ها بر اساس سفارش مشتری صورت می گیرد و در متراژهای لازم به مشتریان ارائه می گردد. در صورتی که نگهداری درستی از رول ها صورت بگیرد ، طول عمر بالایی دارند و تا سال ها قابل استفاده می باشند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *