شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ چهار طرف دوخت

شیرینگ چهار طرف دوخت

شیرینگ چهار طرف دوخت ، از انواع دستگاه های شیرینگ می باشد که برای بسته بندی کالاها در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

عملکرد دستگاه شیرینگ چهار طرف دوخت

فرآیند بسته بندی توسط این دستگاه به گونه ای می باشد که کالا درون سلفون قرار داده می شود و سپس سلفون از طریق تیغه دوخت سرامیکی دوخته شده و وارد تونل می شود. درون تونل ، حرارت لازمه به کالا داده شده تا نایلون جمع شده و فیت محصول شود. پس از خروج کالا از درون تونل ، کالا زیر فن خنک کننده قرار می گیرد و خنک می شود.

عملکرد این دستگاه ها به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک می باشد. این دستگاه ، کالای موردنظر را به صورت کامل بسته بندی می کند. حرارت ایجاد شده در کوره ، ممکن است به صورت برقی یا گازی تأمین شده باشد. کوره دستگاه ، چهار جداره است که میان جداره ها با استفاده از پشم سنگ عایق بندی شده است. این کار به دلیل جلوگیری از اتلاف گرمای موجود در کوره انجام شده است. قیمت شیرینگ پک  4 طرف دوخت ، مناسب است و برای کسب و کارهایی که سرمایه اندکی دارند ، دستگاهی مقرون به صرفه است.

مشخصات دستگاه شیرینگ پک 4 طرف دوخت

ابعاد کوره شیرینگ چهار طرف دوخت ، با توجه به سازنده آن متفاوت می باشد.

برق مصرفی آن به صورت سه فاز یا تک فاز می باشد.

جنس تیغه از نوع سرامیکی می باشد و دچار زنگ زدگی نمی شود. همچنین تیغه دوخت به صورت مگنتی می باشد.

نوار نقاله دستگاه از نوع توری گالوانیزه می باشد.

رنگ دستگاه به صورت الکترواستاتیک پودری کوره ای می باشد.

وزن دستگاه زیاد سنگین نیست و قابل جابه جایی می باشد و حمل و نقل آن آسان است.

کاربرد

 

شیرینگ چهار طرف دوخت

 

شیرینگ چهار طرف دوخت ، در مکان های مختلفی مانند رستوران ها ، فست فودی ها ، کترینگ ، صنایع دارویی ، قنادی ها و کسب و کارهای خانگی ، تولیدی های کوچک و بسیاری از مغازه های فروش محصولات غذایی و … مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی می توان گفت برای تمامی بسته بندی هایی که با سلفون انجام می شود ، این دستگاه مناسب است. بسته بندی گز ، پولکی ، نبات ، سبزی خرد شده ، بیسکویت ، خرما خشک ، شیرینی و … با این دستگاه انجام می شود.

بسته بندی بسیاری از کتاب ها و اسباب بازی های کوچک و برخی از کالاهای دکوری کوچک ، توسط دستگاه 4 طرف دوخت صورت می گیرد.

مزایای بسته بندی با شیرینگ پک 4 طرف دوخت

دوخت این دستگاه ها از نوع 4 دوخت می باشد که 4 طرف کالا به صورت کامل بسته خواهد شد.

بسته بندی کامل و دوخت 4 طرفه سبب می شود که از نفوذ هرگونه گرد و غبار و آلودگی به داخل محصول جلوگیری شود.

نحوه بسته بندی با دستگاه شیرینگ چهار طرف دوخت به گونه ای است که ظاهر بسیار زیبایی را برای کالا رقم می زند. بسته بندی شکیل ، تمیز و شفاف و زیبا می باشد.

از محصول تا حدودی در مقابل تابش نور خورشید ، محافظت می کند.

بسته بندی موادغذایی با این دستگاه ، سبب افزایش ماندگاری موادغذایی می شود.

بسته بندی موادغذایی با این دستگاه موجب می شود که موادغذایی دچار تغییر رنگ و مزه نشوند.

معایب

این دستگاه برای بسته بندی کالاهایی انجام می شود که تنها محافظت آنها در برابر گرد و غبار و آلودگی ، مهم می باشد. به بیان دیگر بسته بندی انجام شده توسط این دستگاه ، کالا را از آسیب های شدید و صدمات محافظت نمی کند. زیرا بسته بندی ظریف می باشد. برای بسته بندی کالاهای سنگین مناسب نمی باشد. بسته بندی کالاها با این دستگاه ، پلمپ بودن و تمیز بودن آنها را نشان می دهد و هنگام حمل و نقل ، کالاها را از خطرات احتمالی محافظت نمی کند.

خرید دستگاه شیرینگ چهار طرف دوخت

در خرید این دستگاه باید توجه داشته باشید که آیا دستگاه برای کارایی موردنظر شما مناسب است یا خیر. در واقع نوع کالا و حجم بسته بندی و نوع محافظت از کالا ، تعیین می کند که دستگاه برای بسته بندی کالای شما مناسب است یا نامناسب است. سازنده دستگاه ، کیفیت قطعات و ساخت ، قیمت دستگاه از دیگر مواردی هستند که باید در خرید این دستگاه مورد توجه واقع شوند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *