شیرینگ پک

دستگاه بسته بندی کتاب و مجله

بسته بندی کتاب و مجله

بسته بندی کتاب و مجله با دستگاه های مختلفی صورت می گیرد. یکی از این دستگاه های کاربردی ، دستگاه شیرینگ پک می باشد.

اهمیت بسته بندی مناسب

بسته بندی سبب محافظت کالا می شود.

در حفظ و دوام کالا نقش دارد.

جابه جایی و حمل و نقل محصول را آسان می کند.

بسته بندی مناسب به برندسازی کمک زیادی می کند.

محصول را منحصر به فرد و خاص نشان می دهد.

بسته بندی کتاب و مجله چگونه انجام می شود ؟

بسته بندی این محصولات با دستگاه های مختلفی مانند دستگاه شیرینگ دستی ، دستگاه وکیوم و … انجام می شود. بسته بندی کتاب با نایلون یا سلفون از تا شدن کتاب ها جلوگیری می کند. هنگام حمل و نقل کتاب ممکن است مشکلات زیادی مانند خیس شدن کتاب ها در صورت بارندگی و سایر مشکلات بوجود بیاید. لذا بسته بندی مناسب این کالاها اهمیت بسیاری دارد.

دستگاه شیرینگ پک برای بسته بندی کتاب و مجله

استفاده از دستگاه شیرینگ برای بسته بندی این کالاها بسیار رایج می باشد. با توجه به قیمت شیرینگ ، می توان استفاده از این دستگاه را یک روش مقرون به صرفه برای بسته بندی مجلات ، دفاتر ، کتاب ها و … دانست. اکثر کتاب های موجود در بازار با این روش کاربردی ، پک و بسته بندی می شوند. این دستگاه قادر است بسته بندی این محصولات را به بهترین شیوه انجام دهد. کتاب های بسته بندی شده با شیرینگ ، از انواع آسیب ها مانند نفوذ گرد و غبار و آلودگی ، پارگی ، تاخوردگی و … در امان هستند.

 

بسته بندی کتاب و مجله

آشنایی با دستگاه شیرینگ پک و ویژگی های آن

حال که متوجه شدید برای بسته بندی کتاب و مجله از دستگاه شیرینگ استفاده می کنند ، بهتر است با این دستگاه بیشتر آشنا شویم. شیرینگ پک ، برای بسته بندی کالاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است کالاهایی که با این روش بسته بندی می شوند ، قبلاً با روش های دیگری با استفاده از فیلم های پلاستیکی بسته بندی شده باشند و با استفاده از شیرینگ پک ، یک بسته بندی سلفونی روی بسته بندی پلاستیکی صورت گیرد. گاهی هم بسته بندی شیرینگ مستقیماً روی محصول قرار می گیرد.

مواد به کار رفته در این نوع بسته بندی ، معمولاً پی وی سی ، پلی الفین ، پلی اتیلن ، پلی پروپیلن و … می باشد. پلی اتیلن و پلی پروپیلن برای بسته بندی کالاهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. پی وی سی و پلی الفین برای بسته بندی کالاهای سبک و ظریف مورد استفاده قرار می گیرد.

بسته بندی کتاب و مجله با شیرینگ تونلی

بسته بندی این محصولات ، علاوه بر شیرینگ کابینتی می تواند با شیرینگ تونلی انجام شود. شیرینگ تونلی ، بسته بندی این محصولات را سریعتر و بهتر انجام می دهد. دستگاه شیرینگ تونلی از فیلم های پلی اتیلن برای بسته بندی این کالاها استفاده می کند.

این دستگاه ، در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وجود دارد. در نوع شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک ، کالا روی میز مخصوص گذاشته می شود و پس از انتقال به بخش پلاستیکی و با فشردن کلید استارت فرآیند دوخت انجام می شود. سپس کالا وارد تونل حرارتی می گردد و در این قسمت شیرینگ کالا انجام می شود.

 

بسته بندی کتاب و مجله

در شیرینگ تونلی اتوماتیک ، کالا روی نوار نقاله قرار می گیرد. سپس دستگاه ، فرآیند کشیدن نایلون بر روی کالا ، دوخت ، برش و انتقال کالا به درون تونل را به شکل اتوماتیک و بدون نیاز به دخالت اپراتور انجام می دهد. بسته بندی کتاب و مجله با این دستگاه های تونلی اتوماتیک ، بسیار سریع و راحت می باشد. کتاب های نفیس و ارزشمند را می توان با این شیوه بسته بندی نمود.

قیمت دستگاه های بسته بندی کتاب

ابتدا درنظر داشته باشید که دستگاه های بسته بندی را از بهترین برند خریداری کنید. خرید دستگاه های بی کیفیت ارزان قیمت اصلاً توصیه نمی گردد. دستگاه شیرینگ پک دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش را برای بسته بندی این محصولات خریداری کنید. هنگام خرید محصول به کیفیت قطعات دستگاه توجه داشته باشید. قیمت شیرینگ پک با توجه به نوع دستگاه متفاوت می باشد. با توجه به نوع دستگاهی که برای بسته بندی کتاب و مجله انتخاب می کنید ، قیمت متفاوتی پرداخت می کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *