خشک کن میوه

حجم و امکانات دستگاه میوه خشک کن صنعتی شامل چیست؟

حجم و امکانات دستگاه میوه خشک کن صنعتی شامل چیست؟

شاید تعجب کنید ولیکن واقعیت دارد به این ترتیب که مصرف میوه خشک می تواند همانند میوه تازه فواید و اثرات مفید بسیاری داشته باشد.

برای داشتن یک بدن سالم مصرف مواد غذایی که حاوی ویتامین و مواد معدنی می باشد امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. اما این موضوع در فصل های سرد سال با چالش های همراه است. چرا که دسترسی به بعضی از میوه های تازه امکان پذیر نمی باشد. به همین دلیل مصرف میوه خشک می تواند بهترین راهبرد عملی در این راستا باشد.

با همین پیش مقدمه بیان می کنیم که در حیطه واحد های صنعتی انواع متعددی از دستگاه میوه خشک کن ،تولید و روانه بازار می گردد. نام برند های مختلف بر روی این دستگاه ها درج می گردد که این موضوع یکی از عواملی است که قیمت این دستگاه و انتخاب را تعیین می نماید. در ادامه در این مقاله حجم و امکانات دستگاه میوه خشک کن صنعتی شامل چیست؟ از ایرانوصنعت همراه ما باشید تا یک وارسی کوتاه و جامع بَر روی این موضوع داشته باشیم.

انواع دستگاه میوه خشک کن صنعتی و امکانات آن

این دستگاه یعنی دستگاه میوه خشک کن صنعتی دارای ابعاد و اندازه متفاوتی هستند. علاوه بر این شما می توانید در سه مدل کابینی، لواشکی و تونلی آن را تهیه نمایید که این موضوع به نیاز شما بستگی دارد. برای مثال در واحد های صنعتی بزرگ از مدل کابینی در تعدادی مشخص استفاده می گردد. اگر به توان و ظرفیت بالاتری نیاز دارید پیشنهاد می کنیم که مدل تونلی این دستگاه را انتخاب نمایید.

یکی از بهترین قابلیت های دستگاه میوه خشک کن صنعتی را می توان به توان مصرفی آن اختصاص نمود. این موضوع به این معنا خواهد بود که شما کاهش مصرف برق را شاهد خواهید بود. در کنار این مورد شما خواهید توانست از خصوصیت تنظیم دما نیز استفاده نمایید. همانگونه که بررسی شد امکانات بسیاری را از آن خود نموده است که همین موضوع دلیلی بَر پر کاربرد بودن این محصول می باشد.

درآمد میوه خشک کن

قیمت دستگاه میوه خشک کن صنعتی

زمانی که بحث از قیمت میوه خشک کن صنعتی به میان می‌آید باید پارامترهای مختلفی را مد نظر داشته باشیم تا بتوانیم یک قیمت تقریبی از این دستگاه را عنوان کنیم. همانگونه که مستحضر هستید این دستگاه به وسیله کمپانی های متعدد ساخته و در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرد. از این رو مسلم است که بر اساس قطعات و البته تجهیزات مورد استفاده، فناوری و ساخت آوری،  عملکرد و بازدهی، خدمات پس از فروش و گارانتی، قیمت متفاوتی خواهند داشت. افزون بَر این موارد جنس بدنه عامل مهمی است که قیمت را درگیر می نماید.

در بسیاری از موارد نام این دستگاه موجب شده است که این تصور در ذهن عموم مردم ایجاد گردد که تنها برای خشک نمودن میوه ،  کارایی دارد. اما بایست بیان کنیم که  از این دستگاه میتوان برای خشک نمودن سبزی نیز بهره گرفت.

شایان ذکر است که باید در این قسمت از مقاله مطرح کنیم که اگر تمایل به خریداری دستگاه میوه خشک کن صنعتی دارید بایست به نوع سوخت مصرفی توجه نمایید چرا که این دستگاه در دو نوع گازی و برقی در بازار موجود می باشد. البته نوع گازوئیلی آن نیز وجود دارد.

خرید دستگاه میوه خشک کن گازی یا برقی؟

با استناد بر مطالب بالا می توان بیان نمود از لحاظ کارایی،عملکرد یکسانی را از دستگاه میوه خشک کن گازی و دستگاه میوه خشک کن برقی شاهد هستیم. در نتیجه تفاوت میان این دو دستگاه را می توان در قیمت و همچنین نوع سوخت مصرفی دانست.

نکته

به یاد داشته باشید قبل از هر چیز بودجه را مد نظر قرار دهید. در این صورت نه تنها مدل مناسب را تهیه خواهید کرد. بلکه کیفیت و بازدهی بالاتری از خرید خود را تجربه خواهید کرد.

در یک بیان کلی می توان مطرح نمود که اگر دسترسی به سوخت گاز را دارید بهترین پارامتر انتخابی شما دستگاه میوه خشک کن گازی خواهد بود. از این رو شما خواهید توانست از شاخص‌های مهم آن یعنی بهره وری طولانی مدت بهره مند شوید.

کلام پایانی

در این مطلب از ایرانو صنعت تلاش نمودیم به همه ی نکات مهم ((حجم میوه خشک کن شامل چیست؟)) بپردازیم. مهم ترین موردی که به هنگام خرید دستگاه میوه خشک کن صنعتی نیاز به دقت دارد کمپانی تولید کننده دستگاه می باشد. کمپانی انتخابی بایست شاخصه های از قبیل  اعتبار، استاندارد ها و… را داشته باشد. در این صورت شک نکنید که بالاترین بازدهی و کارایی را  از دستگاه میوه خشک کن دریافت خواهید کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *