شیرینگ پک

بهترین نوار نقاله تونل شیرینگ

نوار نقاله تونل شیرینگ

نوار نقاله تونل شیرینگ در انواع مختلفی شامل نوار نقاله پلاستیکی ، نوار نقاله ضد زنگ استیلی ، نوار نقاله غلتکی و … موجود می باشد.

نوار نقاله تسمه پلاستیکی

این نوع نوار نقاله کالاها را توسط یک خط بسته بندی حرکت می دهد. نوار نقاله تسمه پلاستیکی ، کالاها را بین دو مکان جابه جا می کند. تسمه ها به قطعه ای به نام پیست وصل هستند و مسیر جابه جایی از طریق موتور مشخص می شود. با روشن شدن تسمه نقاله ، کالاها از یک مکان به مکان دیگری حرکت داده می شوند.

تسمه نقاله ها در این مدل ، از تسمه های پلاستیکی تشکیل شده اند که توانایی خم شدن هنگام جابه جایی در یک حلقه در پیرامون مسیر را دارند. بر اساس کارایی های نوار نقاله ، شکل مسیر و طول نوار نقاله مشخص می شود. اگر نوار نقاله های پلاستیکی به طور سفارشی و ویژه تولید شوند ، امکان حرکت در جهت های گوناگون را دارا می باشند.

اگر نوار نقاله فابریک دستگاه شیرینگ پک نیاز به تعویض دارد ، با توجه به قیمت شیرینگ پک ، یک نوار نقاله مناسب برای دستگاه خریداری شود. به بیان دیگر به دلیل هزینه ای که برای خرید دستگاه شیرینگ پک کرده اید ، ضرورت دارد یک نوار نقاله خوب برای دستگاه بخرید تا هزینه ای که برای خرید دستگاه کرده اید به هدر نرود و کار شما به خوبی انجام شود.

 

نوار نقاله تونل شیرینگ

نوار نقاله ضد زنگ ، از انواع نوار نقاله تونل شیرینگ

این نوع نوار نقاله به دلیل جنس استیلی که دارد ، قابل شستشو می باشد و برای مصارفی که نیاز به شستشوی زیاد دارند ، مورد استفاده قرار می گیرند. جنس این نوار نقاله کاملاً ضد زنگ می باشد. نوار نقاله ضد زنگ در بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. برای بسته بندی انواع مایعات و برخی داروها از نوار نقاله ضد زنگ استفاده می کنند. این نوع نوار نقاله طول عمر بالاتری نسبت به نوار نقاله پلاستیکی دارد.

نوار نقاله غلتکی

نوع دیگر نوار نقاله تونل شیرینگ ، نوار نقاله غلتکی می باشد. در این نوع نوار نقاله ، از غلتک هایی بر روی دسته ای از شافت های یک قاب استفاده می شود. در واقع این غلتک ، کار تسمه در مدل های دیگر نوار نقاله را انجام می دهد. این غلتک ، زمانی که کالا یا محصول حرکت می کند در راستای عرضی چرخش می کند و سبب حرکت کالا از یک سر تسمه نقاله به سر دیگر آن می شود.

نوار نقاله غلتکی برای حرکت کالاهایی با سطوح ناهموار مناسب و ایده آل است. برای جابه جایی کالاهایی مانند بشکه ، سطل ، لگن و … از نوار نقاله غلتکی استفاده می کنند. نوار نقاله غلتکی در تحمل وزن کالاها در مقایسه با سایر نوار نقاله ها محدودیت بیشتری دارد. این نوع نوار نقاله در انبارداری ، بسته بندی و  … به کار گرفته می شود.

نوار نقاله تونل شیرینگ

 

تسمه نوار غلتکی زنده ، از انواع نوار نقاله تونل شیرینگ

این نوع نوار نقاله ، در صنایع گوناگونی برای بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد. نوار نقاله غلتکی زنده از مقاومت و دوام بالایی برخوردار می باشد. نوار نقاله غلتکی زنده برای جا به جایی کالاهای متوسط و بزرگ مانند انواع نوشیدنی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

تسمه نقاله جامد

از رایج ترین نوع تسمه نقاله ها ، تسمه نقاله های جامد می باشند. جنس این تسمه نقاله ها لاستیکی ، پلی استر یا فولاد می باشند. این نوع نوار نقاله تونل شیرینگ در فروشگاه های بزرگ برای جابه جایی کالاها استفاده می شود.

چه نوار نقاله ای خریداری کنیم ؟

بهتر است قبل از خرید نوار نقاله ، با کارشناس فروش بخش بسته بندی خود مشاوره نمایید. نوع فیلم شیرینگی که مورد استفاده قرار می گیرد در انتخاب تسمه نقاله اثرگذار می باشد. بنابراین شناخت کافی از انواع نوار نقاله و مشاوره با کارشناسان ، می تواند در انتخاب بهترین نوار نقاله شیرینگ به شما کمک کند.

باید پس از آشنایی با انواع نوار نقاله ها ، بررسی کنید که کدام نوع از آنها برای بسته بندی محصول شما مناسب است. علاوه بر انتخاب درست نوع نوار نقاله ، انتخاب مارک معتبر و با کیفیت نوار نقاله مهم می باشد. یک نوار نقاله بی کیفیت به زودی خراب می شود و شما را مجدداً به خرید نوار نقاله وادار می کند. لذا با توضیحات گفته شده به انتخاب بهترین نوار نقاله تونل شیرینگ اقدام کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *