بررسی مزایا و قیمت دستگاه شیرینگ پارچه  

در این مطلب قصد داریم تا به معرفی مختصر یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های بسته بندی پارچه به نام دستگاه شیرینگ پک بپردازیم. از شیرینگ پک برای بسته بندی و پک بندی انواع محصولات مختلف همچون پارچه استفاده می شود.

کارکرد دستگاه شیرینگ

عملیات بسته بندی دستگاه شیرینگ پارچه بدین صورت است که ابتدا محصولات وارد دستگاه شیرینگ می شوند، سپس نایلون مخصوصی به دور آنها پیچیده می شود. بعد از دوخت دور نایلون، محصول وارد تونل حرارتی شده، سپس با حرارت گرم هوای داخل نایلون خالی شده و نایلون شکل محصول را به خود می گیرد. این نوع بسته بندی به منظورهای مختلفی اعم از زیبایی، مقاومت، بسته بندی محصولات به صورت چندتایی، جلوگیری از آسیب های احتمالی و … صورت می پذیرد.

شیرینگ پک ایرانو صنعت

انواع دستگاه شیرینگ پارچه

دستگاه شیرینگ پک در انواع مختلفی، نسبت به نیاز مشتری در شرکت ایرانو صنعت طراحی و تولید می شود. معمولا دو نوع از این دستگاه به صورت عمده وجود دارد که یکی از آنها دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک و دیگری دستگاه نیمه اتوماتیک است. از دستگاه نیمه اتوماتیک معمولا برای صنایعی استفاده می شود که محصولاتی یک اندازه و یک شکل تولید نمی کنند. این مورد هم وجود دارد که کسب و کار چه میزان بزرگ است. شاید حتی کسب و کار شما بسیار کوچک باشد و برای شیرینگ پارچه نیازمند شیرینگ دستی باشید! از این رو باید پیش از خرید حتما مشاوره های لازم را دریافت کنید. در صورت تمایل برای مشاهده محصولات، مشاوره رایگان و ارتباط با تولیدکننده دستگاه شیرینگ پک می توانید با مجموعه ایرانو صنعت در ارتباط باشید.

مشخصات دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

همانطور که گفته شد دستگاه شیرینگ پک در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند. یکی از مهم ترین تفاوت های این دو دستگاه سرعت بسته بندی بین آنها می باشد. دستگاه نیمه اتوماتیک با سرعت 150 تا 180 بسته بندی در یک ساعت و دستگاه اتوماتیک با سرعت 450 تا 600 بسته بندی در ساعت کار می کند. گاهی اوقات دستگاه ها را نسبت به سوخت کوره که در حقیقت روش گرم شدن کوره است دسته بندی می نمایند. در این حالت دستگاه ها به انواع برقی، گازسوز، گازوئیلی و یا تلفیق گاز و برق که به آن دوگانه سوز می گویند تقسیم بندی می شوند. همینطور می توان گفت که نسبت به اندازه کوره، دستگاه شیرینگ توانایی بسته بندی انواع مختلفی از محصولات را دارد.

مجموعه ایرانو صنعت با تجربه سالها طراحی و تولید دستگاه شیرینگ پک، می تواند در این راستا به شما کمک شایانی کند. برای مشاوره رایگان و مشاهده قیمت دستگاه شیرینگ می توانید به سایت ایرانو صنعت مراجعه نمایید.

دستگاه شیرینگ پک

انواع دستگاه شیرینگ پک